Svietidlo na prilbu Adalit L-5 Power

6 hodnotení
Značka: Adalit
€71,90 €59,92 bez DPH
Do 14 dní

S držiakom na prilbu MSA Gallet a SICOR VFR-EVO.

Detailné informácie

Podrobný popis

Svietidlo Adalit L-5 POWER LED bol špeciálne vyvinuté pre použitie v najnáročnejších podmienkach pre hasičské a záchranné jednotky. Je vhodné do výbušného prostredia - certifikácia ATEX.

Je vybavené červenou pozičnou LED diódou, umiestnenou vzadu, ktorá slúži na lokalizáciu používateľov, hlavne v silno zadymených priestoroch. Dióda je nastavená tak, že každých 5 sekúnd zabliká čo napomáha pri lokalizácii kolegov.

ADALIT-L5-POWER-CASCO (1)

Ergonomický prepínač pre jednoduché ovládanie: (prvé stlačenie – aktivuje hlavné svetlo spolu s červenou LED diódou, druhé stlačenie – vypne červenú LED diódu, tretie stlačenie – vypne hlavné svetlo).

Svietidlo je kompatibilné so skoro všetkými hasičskými prilbami. Súčasťou balenia je držiak na prilbu MSA Gallet / SICOR VFR-EVO

  • doba svietenia (2 režimy):
    150 lm - 4 hodiny
    75 lm - 8 hodín
  • signalizácia stavu batérie:

svietidlo po zapnutí zabliká, kde každé blikanie znamená hodinu svietenia v režime maximálneho výkonu. Vďaka tejto funkcii, vždy dopredu viete, koľko zostáva času svietenia.

  • pozičná červená LED dióda
  • materiál: Termoplastická živica vysoko odolná proti nárazom, vysokým teplotám a korózii. Zreteľne viditeľný fotoluminiscenčný rámček.
Hmotnosť 145 g
Svetelný zdroj LED
Napájanie 4 × AAA (R03)
Dosvit 96 m
Stupeň krytia IP67
Svetelný tok 150 lm
Svietivosť svetelného zdroja 2000 cd
Doba svitu 4-30 hod
Rozmery 150 × 38 × 44 mm
Do výbušného prostredia Áno
Normy / certifikácia II 1 G Ex ia IIC T4 Ga / II 1 D Ex ia IIIC T85 ° C Da

 

Adalit L-5 Power