Zásahová obuv Fire Eagle High

2 hodnotenia
Značka: Haix
€329,90 €274,92 bez DPH
3 - 5 týždňov 3 - 5 týždňov 3 - 5 týždňov 3 - 5 týždňov 3 - 5 týždňov 3 - 5 týždňov 3 - 5 týždňov 3 - 5 týždňov 3 - 5 týždňov 3 - 5 týždňov 3 - 5 týždňov Zvoľte variant
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Vysoká a ľahká obuv plná inovatívnych riešení. Váži iba 1175 gramov. Vhodná pre protipovodňové práce.

Obuv je vysoká 29 cm, so systémom zapínania na dve šnúrky. Zvýrazňujúce prvky sú vyvedené v žltej farbe - cieľom bolo zvýšiť viditeľnosť topánky v dyme a to aj v prípade, že hasič lezie po štyroch - preto je žltá farba aj na podrážke.

Obuv váži iba 1175 gramov.

Kevlarová špička, oceľová stielka v podrážke a tiež membrána Crosstech, odolná voči patogénom, oderu a priepustnosti vody. Celá podrážka je vnútri vypenená, čo má priaznivé účinky na odpruženie obuvi.

Klimatický systém HAIX navyše zaručuje, že sa cítite v topánke pohodlne aj po dlhšej dobe. V oblasti predkolenia a priehlavku sú špeciálne chrániče. Anatomicky tvarovaná špička je vyrobená z ultra ľahkého zloženého materiálu. S tromi rôznymi vložkami pre nohy si môžete nastaviť šírku topánky, ktorá sa vám prispôsobí.

CROSSTECH® membrána chráni vaše nohy nielen proti vlhkosti. Utesňuje obuv a chráni pred vírusmi a baktériami. High-tech membrána je vysoko priedušná.

Technické parametre:

• Hrúbka kože: 2 - 2,2 mm
  • Vodeodolnosť: áno
  • Priedušnosť: áno (5.0 mg / cm2 / h)
  • Podošva: XP 017, protišmyková
  • Antistatická: áno
  • Výška: 29 cm
  • Membrána: CROSSTECH - odolná proti baktériám a vírusom
  • Hmotnosť: cca 1175 g / jedna topánka
  • Veľkosti: 35 - 47
  • Certifikácia: CE 0197 EN 15090: 2012 HI3 CI AN SRC - type F2A

Význam označenia na obuvi: