Zásahová obuv Fire Eagle 2.0

Neohodnotené
Značka: Haix
€299,90 €249,92 bez DPH
Do 14 dní Do 14 dní Do 14 dní Do 14 dní Do 14 dní Do 14 dní Do 14 dní Do 14 dní Do 14 dní Do 14 dní Do 14 dní Zvoľte variant
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Vylepšená verzia modelu Fire Eagle s ešte rýchlejším nasadením

Detailné informácie

Podrobný popis

Buď bleskovo rýchlo pripravený na zásah vďaka šnúrovacieho systému RapidFit! Najvyššia bezpečnosť pre hrdinov

Snímka obrazovky 2024-02-20 o 8.53.26

FIRE EAGLE 2.0 je inovovaný model obľúbených zasahových topánok EAGLE od firmy HAIX.

Veľmi rýchle obúvanie a nasadzovanie
K akcii ste pripravení behom okamihu, pretože systém RapidFit modelu Fire Eagle 2.0 je najrýchlejší systém upevnenia na svete. Je možné ho ovládať jednou rukou, zaisťuje rýchle nasadenie a optimálne prispôsobenie.

Odolnosť proti prepichnutiu vďaka ochrannej podrážke z ocele
S obuvou Fire Eagle 2.0 môžete bezpečne prekonávať kopce aj údolia, pretože integrovaná oceľová podrážka poskytuje ešte bezpečnejšiu ochranu pred ostrými predmetmi ako textilné podrážky.

Robustné a bezpečné vďaka vonkajšej koži
Vaše nohy zostanú v obuvi Fire Eagle 2.0 bez úhony, pretože sa ukázalo, že je mimoriadne odolná voči všetkým rohom a hranám každodenného života. Ochranu zaisťuje vonkajšia odolná koža.

Kapsička RFID pre optimálnu organizáciu
Fire Eagle 2.0 je vybavený prídavným vreckom, do ktorého sa dokonale zmestí čip RFID s rozmermi 30 x 30 mm. Jednoducho vybavte svoje topánky osobným čipom RFID a uľahčte si správu ochranných pomôcok.

Maximálna ochrana proti kvapalinám
Bez ohľadu na to, čo sa deje, chcete mať nohy v každej situácii v bezpečí a pohodlí. Membrána CROSSTECH® od spoločnosti Gore® v obuvi Fire Eagle 2.0 je nielen nepremokavá a priedušná, ale aj vás spoľahlivo ochráni pred krvou a telesnými tekutinami.

Priedušný s klimatickým systémom
V obuvi Fire Eagle 2.0 môže vaša noha dýchať, pretože špeciálny penový systém zaisťuje cirkuláciu vzduchu v topánke a únik vlhkosti. Klimatizačný systém funguje ako klimatizácia vo vnútri topánky.

Perfektne padnúci
Správna obuv pre vašu nohu. Vďaka špeciálne vyvinutým stielkam Vám Fire Eagle 2.0 dokonale padne a zaistí maximálne pohodlie po celý deň.

Certifikácia: CE 0193, EN 15090:2012 HI3 CI M AN CR SRC – Typ F2A

Výška obuvy: 23 cm
Hmotnosť: 1128,5 g/topánka

Nadmerné veľkosti EU 48 - 50 iba za príplatok +20%