Členková zásahová obuv HERKULES 142-1

Neohodnotené
Značka: Herkules
€123,90 €103,25 bez DPH
Do 14 dní Do 14 dní Do 14 dní Do 14 dní Do 14 dní Do 14 dní Do 14 dní Do 14 dní Do 14 dní Do 14 dní Do 14 dní Zvoľte variant
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Ľahká zásahová obuv pre hasenie lesných požiarov

HERKULES 142-1 je členková zásahová obuv (Form B) s triedou ochrany F1A P T HI3 SRA podľa požiadaviek európskej normy pre hasičskú obuv EN 15090:2012. Vďaka jej nízkej váhe je určená predovšetkým na hasenie požiarov v otvorenom priestranstve a v náročnom teréne.

Dokonale chráni tvoje nohy voči plameňom a vysokými teplotami až do 250 °C. Poskytuje dokonalú ochranu proti zraneniam spôsobeným pošmyknutím, tlačením, privretím a padajúcim predmetom.

Vlastnosti:

• Je vyrobená z hľadkej vodeodolnej kože
  • Hrúbka 2,0-2,2 mm
  • Šnúrovací systém zips+šnúrovanie
  • Protinárazová ochrana päty pri chôdzi
  • Priedušná kožená podšívka
  • Polstrovaný členkový golier a polstrovaný jazyk
  • Vymeniteľná, priedušná stielka, ochrana proti prepichnutiu - nekovová
  • Oceľová špica
  • Dodatočná gumená ochrana špice topánky zabraňuje odieraniu a mechanickému poškodeniu kože
  • Gumená podrážka tepelne odolná až do 250 °C, samočistiaci systém so 6 mm profilom
  • Hmotnosť páru: 1,64 kg (veľkosť 43)