F7 Impregnačný profesionálny prípravok pre zásahové obleky

€17,90 €149,90 od €17,90 €14,92 bez DPH €124,92 bez DPH od €14,92 bez DPH
Skladom Do 14 dní Zvoľte variant
Balenie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Obnovuje hydrofóbne a olejofóbne úpravy na zásahovom odeve hasičov.

Obnova opotrebovanej nešpinavej a stabilizačnej vrstvy na vonkajšej strane viacvrstvového zásahového odevu hasiča, alebo iných ochranných odevov používaných v iných sférach pracovnej činnosti. Môže sa používať aj na obnovu opotrebovanej hydrofóbnej vrstvy na textilných zásahových hasičských rukaviciach.

Jeho jedinečnosť spočíva predovšetkým v úplne inom, unikátnom zložení s veľmi vysokou koncentráciou teflónu. Prostriedok bol testovaný aj zahraničnými laboratóriami s veľmi kladným výsledkom a zložky v ňom obsiahnuté sú takmer identické ako tie, ktoré používajú na impregnáciu odevov aj americkí hasiči.

Dôvodom prečo sme sa pustili do vývoja tohto rozprašovacieho prostriedku bolo to, že jeho aplikáciou iba na vrchnú, lícnu časť odevu, nedochádza k zbytočnej impregnácii tepelnej vložky a membrány, ktorá je následne nepriedušná a nefunkčná. 1 fľaša prípravku (500ml) stačí na ošetrenie celého jedného kompletu, vr. textilných (ale aj kožených) rukavíc. F7 je vhodný aj na impregnáciu zásahovej obuvi.