F10 Profesionálne tekuté mydlo

Neohodnotené
Značka: KTHchem
€23,90 €19,92 bez DPH
Do 14 dní

s luxusnou textúrou a vôňou, obsahuje antimikrobiálne prísady

Detailné informácie

Podrobný popis

F10 je tekuté mydlo vhodné na citlivú a často umývanú pokožku. Mydlo odporúčame používať nielen v hasičskom prostredí, ale aj v potravinárskom priemysle, stravovaní, službách a zdravotníctve, kde sú zvýšené nároky na hygienu. Mydlo je vyrábané z vlastných tenzidových surovín, ktoré sa pripravujú na báze prírodného kokosového tuku. Pre tento výrobok je vyrábaná aj dermálna prísada, ktorá prepožičiava tekutému mydlu takmer nulovú kožnú dráždivosť. Vhodné je aj pre ľudí trpiacich atopickým exzémom a deti. S vôňou klinčekov a čaju.

Prípravok obsahuje: Antimikrobiálna prísada, triclosan, má v koncentrácii 0,3% bakteriostatický účinok proti rastu mikroorganizmov.

Ako prvý krok po požiari, čo sa ošetrenia pokožky týka, je použitie abrazívneho vysoko špecializovaného mydla NEODEKONT, ktoré väčšina z Vás veľmi dobre pozná. V tomto prípade sa jedná o nefalšovanú dekontamináciu kože a je potrebné, pokiaľ potrebujete z pokožky odstrániť škodlivé látky a splodiny horenia.
Mydlo F10 je naopak mydlom bez abrazíva, má luxusnú a bohatú textúru a nádherne vonia po klinčekoch a čaji. F10 môžete použiť na ruky, na telo, na vlasy, do vane, jednoducho na čokoľvek.