Šatníková skriňa pre hasičov a záchranné zložky IPS Z1

€408,90 €471,30 od €408,90 €340,75 bez DPH €392,75 bez DPH od €340,75 bez DPH
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Držiak prilby
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

3-miestne šatníkové skrinky upravené špeciálne pre hasičov a záchranné zložky.

Šatníkové skrinky IPS Z1 sú upravené špeciálne pre hasičov a záchranné zložky.

VÝHODY:

• Dobré vetranie - vďaka otvorenému dizajnu a vetracím otvorom v základni
  • Rýchly prístup - otvorená konštrukcia a premyslené detaily umožňujú jednoduchú dostupnosť
  • Voliteľné príslušenstvo - môže byť navrhnutý s rôznymi doplnkami v závislosti od požiadaviek
  • Dlhá životnosť - vďaka použitiu vysokokvalitných materiálov

Ide o montovanú konštrukciu z oceľového plechu hrúbky 1 a 1,3 mm. Skrinka je otvorená, aby výstroj bola ihneď dostupná a bočnice sú doplnené o perforáciu pre čo najvyššiu vetrateľnosť odevov.

Oceľové rošty je možné opatriť nožičkami (výška 100 mm) s rektifikačnou skrutkou. Skrine je možné za príplatok vybaviť špeciálnym sklopným držiakom prilby. Prostým zatiahnutím za prilbu sa držiak sklopí a jej odobratie je tak oveľa jednoduchšie.
Táto zostava skríň je určená na priamu montáž na stenu a je dodávaná v demontovanom stave v balení s rozmermi cca 1800 x 350 x 550 mm.

Odvetrávanie: špeciálna perforácia vo vnútri skrine a medzi skriňami s priepustnosťou 80%.

Výška x Šírka x Hĺbka (mm) 1780 x 1000 x  500
Počet oddielov 3