Hasičský rebrík PROFI-AL-HN3

Neohodnotené
€1 309,90 €1 091,58 bez DPH
Na objednávku

Zostava štyroch rebríkov určená na použitie tromi osobami a na vybavenie hasičských vozidiel ako zásahový a záchranársky rebrík.

V súčasnosti je to najpredávanejší typ rebríka a vyznačuje sa predovšetkým dobrou tuhosťou. Tá je zaistená vďaka špeciálnemu profilu, ktorý v prípade núdze umožňuje zostavenie až piatich dielov za sebou.

Aj v piatich dieloch obstojí pri certifikačnej skúške, avšak jedná sa o medzné použitie, je potrebné teda dôkladne zvážiť danú situáciu.

Hmotnosť sady je 45 kg.

Kontrolu a údržbu rebríka je potrebné vykonávať po každom použití, minimálne však 1x za 6 mesiacov. O vykonaní kontroly (resp. údržby) je potrebné vykonať zápis napr. do pasportu rebríka, ktorý je dodávaný spolu s rebríkom. Podľa aktuálnych nariadení je potrebné na rebríkoch vykonávať nedeštruktívnu skúšku a vizuálnu skúšku so zápisom. Ohľadom tejto skúšky môžete kontaktovať niektoré preškolené pracovniská alebo si revíziu objednať priamo u nás.

Technická špecifikácia:

Počet priečok: 30
Výška: 8300 mm
Šírka: 470 mm
Hĺbka: 340 mm
Váha: 45 kg
Materiál: Al slitina
Barva: prírídná Al zliatina
Ďalšie parametre: Okrúhle priečky Ø35mm drážkované. 1x deväť priečok (3x sedem) na jednom rebríku.
Ďalšie voliteľné príslušenstvo: Spojovací mostík, dvojpriečkový nástavec, držiak rebríkov