Izotermická fólia Rescue Sheet GS1

Neohodnotené
€1,49 €1,24 bez DPH
Skladom

160 x 210 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Izotermická fólia AEROuse GS1 je vyrobená z odolnej hliníkovej polyesterovej fólie a spoľahlivo chráni zranené osoby pred chladom a podchladením, ako aj pred teplom a slnečným žiarením pri prvej pomoci. Tenké, odolné proti roztrhnutiu a vysoko reflexné. Vzhľadom k tomu, že je izotermická fólia vodovzdorná, sa tiež používa ako ochrana pred vlhkom.

Izotermická fólia sa používa najmäpri prvej pomoci, svoje uplatnenie však nájde aj vo výbave napr. turistov a horolezcov.

Použitie:

Izotermická fólia buď udržuje telesné teplo (chráni pred prechladnutím), alebo zamedzuje prepusteniu sálavého tepla k pacientovi (chráni pred prehriatím). V prípade, že chceme pacienta udržať v teple, prikryjeme ho striebornou stranou fólie k telu. V prípade, že ho chceme pred teplom uchrániť, prikryjeme ho zlatou stranou fólie k telu. Strieborná strana je totiž potiahnutá hliníkom, preto je schopná udržať až 80% telesného tepla. V prípade, že potrebujeme, aby sa pacient ďalej nezahrieval, zakryjeme pacienta striebornou stranou von. Tým odizolujeme teplo, ktoré by inak pacient prijímal z okolia.

Vlastnosti:

  • veľkosť: 160 x 210 cm
  • farba: zlatá/strieborná