Ručné nabíjacie svietidlo Adalit L-3000 Power ATEX

€288,79 €240,66 bez DPH
Do 14 dní
  • bez nabíjačky

Svietidlo Adalit L-3000 Power spĺňa všetky požiadavky hasičov, priemyslu a ozbrojených zložiek pre dokonalé osvetlenie. Jej ergonómia, bezpečnosť a robustnosť z nej robia jedinečný výrobok po fúzii najmodernejších technológií a maximálnej kvality. Certifikovaná pre použitie do prostredia zóny 0.

Svietidlo je vyrobená z termoplastickej živice - vysoko odolné proti poškodeniu s úrovňou ochrany IP67. Otočná hlava (0 ° / 45 ° / 90 °) umožňuje ponechať ruky voľné, pokial je svietidlo zavesené na kabáte alebo na opasku, alebo ju možno použiť rovnako ako konvenčné svietidlo.

Tri LED diódy 135 lm s tromi rôznymi intenzitami, umožňujú použiť tri rôzne typy svetla:

• svetelný lúč s veľkým dosahom (Booster technológie)
  • funkcia blikanie (Strobo)
  • rozplýlené svetlo určené na kratšiu vzdialenosť pri rozsvietení prídavnej žiarovky (hmla, dym)
  • odolnosť proti pádu z výšky 4 m
  • upozornenie na nízke napätie batérie (15 minút pred úplným vybitím batérie bliká hlavná LED dióda)
  • LedEngine technológia smeruje svetlo pod nohy používateľa.

Svietidlo ponúka 4 až 8 hodín svietenia (prepínanie 4, 6 a 8 hodín), vďaka použitiu lítiových batérií je svietidlo malá a ľahká. Úroveň nabitia batérie je zobrazovaná na displeji, ktorý informuje užívateľa o jej zostávajúcom čase nasadenia. Batéria je chránená proti úplnému vybitiu elektronickým obvodom. Nabíjačka pre svetlo Adalit L-3000 Power je vybavená elektronickým systémom pre automatické vypnutie tak, aby batéria nemohla byť "prebitá". Ak je dosiahnuté plné nabitie, batéria sa automaticky odpojí a udržiavacie napätie ju vždy drží na 100% nabíjacej kapacity.

Obsah balenia:

• svietidlo