Univerzálna rukoväť 130 cm

Novinka
Neohodnotené
Značka: OMNISFERA
€63 €52,50 bez DPH
Do 14 dní

pre nástroje OMNISFERA

Detailné informácie

Podrobný popis

Odporúčané pre používateľov s výškou vyššou ako 1,70 m. Rukoväť je vyrobená z portugalského eukalyptu s certifikáciou PEFC a lakovanou povrchovou úpravou.

Táto položka sa skladá z jednej rukoväte 130 cm, jednej skrutky so závitom M12, vnútornej šesťhrannej kónickej hlavy a jedného imbusového kľúča nº8.

Jednoduchosť a geniálnosť

Nájdené technické riešenie na pripevnenie nástrojov k rukoväti umožňuje ich rýchlu montáž alebo demontáž v priebehu niekoľkých sekúnd. Táto technológia a inovatívny dizajn rieši jedno z hlavných obmedzení zasahujúcich tímov a uľahčuje prepravu nástrojov. Okrem toho umožňuje rýchlu a agilnú zmenu na iný nástroj na pri lesných požiaroch.

Trvácnosť

Materiály použité pri jeho výrobe, prísna kontrola kvality a techniky vyvinuté na montáž vytvárajú produkt vynikajúcej kvality, pripravený do najdrsnejších prostredí a najagresívnejšieho použitia, ako je boj s lesnými požiarmi.

Eukalyptové drevo je certifikované, pochádza zo šarží 1. akosti, sušené v kabínke, neskôr sústružené a lakované.

Koncovka rukoväte je vyrobená z hliníka AW6082-T6 je opracovaná na CNC stroji so zníženými toleranciami, čím sa vyrábajú diely bez previsov, so zvýšenou odolnosťou a esteticky príjemné.

Pripojenie dreva k hliníku sa vykonáva v hydraulickom lise 20 ton, kde sú dodatočne aplikované štyri samorezné skrutky.

Technické dáta
Rozmery Dĺžka drevenej časti: 130 cm
Celková dĺžka: 136 cm
Priemer max: 45 mm
Váha 1300 g
Materiál Eukalyptové drevo s certifikáciou PEFC
Hliník AW6082-T6
Povrchová úprava Lakovaná