Nehorľavá hasičská kukla ETF2 PBI P-BLOK s membránou

8 hodnotení
€89,90 €74,92 bez DPH
Skladom

Zásahová kukla z materiálu PBI s membránou, ktorá blokuje až 99,9 % častíc s veľkosťou do 0,1 mikrónu.

Vedeli ste, že hasiči majú o 9 % vyššie riziko diagnostikovania rakoviny v porovnaní s bežnou populáciou? Výskumy ukazujú, že absorpcia dymu do vysoko priepustnej pokožky okolo oblastí krku a čeľustí je rovnako škodlivá ako vdýchnutie toxínov do pľúc.

Záleží nám na Vašom zdraví! Preto ako prví na Slovensku sme zaradili do našej ponuky kukly Eagle FR P-BLOK s membránou proti prenikaniu častíc.

Kukla s membránou chráni nositeľa pred baktériami a časticami dymových plynov. Elastické zorné pole a predĺžená oblasť krku poskytujú ochranu a pohodlie.

Vlastnosti kukly:

OCHRANA. KOMFORT. TRVANLIVOSŤ. - Dôvody, prečo sú tkaniny zmiešané s PBI preferovanou voľbou hasičských zborov na celom svete.NEW-LOGO-PBI-01-2048x1097 (1)

Teplota rozkladu, pri ktorej PBI začína degradovať, je 700 °C, čím prevyšuje zmesi Meta-Aramidov.

• Unikátny membránový systém pokrýva celú kuklu vrátane náprsnej časti, ktorá poskytuje úplnú ochranu
  • Eagle FR P-BLOK blokuje 99,9 % častíc s veľkosťou do 0,1 mikrónu
  • Materiál:
    • vrchná vrstva: PBI® 220 g/m2
    • vnútorná vrstva: Kermel® Viscose 1:1 Rib Laminated + membrána
  • Hmotnosť kukly je podstatne ľahšia ako iné kukly s membránou
  • Elastický otvor v oblasti tváre
  • Navrhnutá tak, aby spolupracovala s ostatnými prvkami výstroja
  • Vynikajúci strih a pohodlie
  • Certifikované podľa: