Svietidlo na prilbu Adalit L-5R Power

Značka: Adalit
€95,49 €79,58 bez DPH
Do 14 dní

Vysokovýkonné nabíjacie svietidlo na prilbu s červenou pozičnou LED diódou a s držiakom na priľbu MSA Gallet a SICOR VFR-EVO.

Svietidlo Adalit L-5R POWER LED bol špeciálne vyvinuté pre použitie v najnáročnejších podmienkach pre hasičské a záchranné jednotky. Je vhodné do výbušného prostredia - certifikácia ATEX.

Je vybavené červenou pozičnou LED diódou, umiestnenou vzadu, ktorá slúži na lokalizáciu používateľov, hlavne v silno zadymených priestoroch. Dióda je nastavená tak, že každých 5 sekúnd zabliká čo napomáha pri lokalizácii kolegov.

Svietidlo disponuje so senzorom, ktorý slúži pre automatickú reguláciu LED osvetlenia podľa svetelných podmienok prostredia, za účelom čo najefektívnejšieho využitia batérie.

ADALIT-L5-POWER-CASCO (1)

Ergonomický prepínač pre jednoduché ovládanie: (prvé stlačenie – aktivuje hlavné svetlo spolu s červenou LED diódou, druhé stlačenie – vypne červenú LED diódu, tretie stlačenie – vypne hlavné svetlo).

Je napájané Li-ion nabíjacou batériou. Nabíjačka nie je súčasťou balenia.

Svietidlo je kompatibilné so skoro všetkými hasičskými prilbami. Súčasťou balenia je držiak na prilbu MSA Gallet / SICOR VFR-EVO.

• doba svietenia (2 režimy):
    150 lm - 4 hodiny
    75 lm - 8 hodín
  • signalizácia stavu batérie:

svietidlo po zapnutí zabliká, kde každé blikanie znamená hodinu svietenia v režime maximálneho výkonu. Vďaka tejto funkcii, vždy dopredu viete, koľko zostáva času svietenia.

• pozičná červená LED dióda
  • materiál: termoplastická živica vysoko odolná proti nárazom, vysokým teplotám a korózii. Zreteľne viditeľný fotoluminiscenčný rámček.
Hmotnosť 125 g
Svetelný zdroj LED