Autonómny dýchací prístroj Sigma 2 Typ 2 komplet sada

5 hodnotení
Značka: Scott
€1 269 €1 339 od €1 269 €1 057,50 bez DPH €1 115,83 bez DPH od €1 057,50 bez DPH
Do 14 dní Do 14 dní Zvoľte variant
Stredotlaková hadica
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Kompletná sada obsahuje: nosič ADP SIGMA 2, Typ 2 + regulátor + pľúcna automatika + fľaša oceľová odľahčená 6 litrová 30 MPa a ventilom + maska VISION 3 s popruhmi.

Autonómny dýchací prístroj ADP Scott SIGMA 2 Typ 2 je v kombinácii so 6.0l 30 MPa tlakovou oceľovou odľahčenou fľašou a celotvárovou maskou VISION 3  s popruhami najlacnejšou zostavou ADP na trhu v pomere cena/kvalita pre hasičov, záchranárov a priemysel.

sigma 2 sada

Dýchací prístroj SCOTT SIGMA 2 je inovovaný ADP rovnomenného predchodcu, tentokrát pripravený aj v zhode s EN 137 tr. 2 pre hasičov a záchranárov. Ide o špičkovú dýchaciu techniku, ktorá svojím výkonom a dizajnom zaisťuje výnimočnú úroveň výkonnosti, spoľahlivosti, za bezkonkurenčnú cenu nielen pri nákupe, ale hlavne za minimálne prevádzkové náklady po dobu 12 ročného servisného intervalu. Tlakové súčasti vrátane pľúcnej automatiky sú rovnaké ako u ADP PROPAK či ACS, takže nie ste o kvalitu lepších prístrojov ochudobnení.

ADP SIGMA 2 môžete vybaviť celou škálou oceľových či kompozitných tlakových fliaš s tlakom 200bar alebo 300bar. Pľúcnu automatiku môžete pripojiť k maskám VISION 3, Promask PP či PANASEAL a to buď náhlavným krížom, sieťkou alebo klipy k prilbe. SIGMA-2 môže byť rozšírená o delenú hadicu PA, vývod na druhú masku či telemetriu alebo systém na vyhľadávanie osôb Pak-Tracker.

Sigma 2 Typ 2 spĺňa vysoké požiadavky profesionálov:

• PROPAK SIGMA s označením SDC má rýchlospojku na stredotlakovej hadici, čo umožňuje odpojenie časti stredotlakovej hadice s pľúcnou automatikou od prístroja.
  • odľahčený kompozitný nosič so systémom popruhov
  • tlakový systém rovnaký ako u IDP PROPAK či ACS
  • špičková pľúcna automatika ako u PROPAK či ACS
  • kompatibilné tvárové masky Vision 3 či ProMask